PenDrive 

Jest 132 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 132 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 132 elementów

Pendrive to obecnie najpopularniejszy i niemal najwygodniejszy nośnik danych, który pozwala nam na wydajny i komfortowy transport plików elektronicznych. Dzięki coraz większemu zaawansowaniu technologicznemu, otrzymujemy niewielkie przenośne urządzenia wykorzystujące technologię USB, posiadające pojemność dysków twardych użytkowanych zaledwie kilka lat temu. 

Szukasz pendrive’a, który zaspokoi Twoje potrzeby? W tej kategorii znajdziesz asortyment, który spełni wszystkie oczekiwania i zagwarantuje niezawodność. 

Pendrive 64 GB, 32 GB, czy 16 GB?

Kiedy zastanawiasz się nad tym, jaką pojemność pendrive wybrać, zawsze sięgaj po więcej, niż potrzebujesz. Ceny nie różnią się znacząco, a może jednak okazać się, że w przyszłości będziesz wymagać dużo więcej wolnej przestrzeni na ciężkie pliki lub dużą ilość materiałów. Oczywiście pendrive 16 GB to świetny wybór w niskiej cenie, lecz biorąc pod uwagę, że pendrive 32 GB nie różni się znacząco kosztem zakupu, warto wybrać model o większej pojemności. 

Jeśli budżet pozwala na zakup 64 GB, na pewno warto rozważyć taką opcję. Należy pamiętać, że pliki ważą coraz więcej. Kiedyś zdjęcie lub piosenka zajmowały około 2-4 MB, natomiast obecnie potrafią dojść do poziomu przekraczającego100 MB! 

Atrakcyjna cena, super jakość i elegancki design

Mówią, że detale tworzą całość i jak nas widzą, tak o nas mówią. Warto więc zadbać, żeby każdy (nawet drobny) element naszego wyposażenia był elegancki i nowoczesny. W tej kategorii przygotowaliśmy przenośne nośniki pamięci USB, które łączą ze sobą nie tylko super ceny i najwyższą jakość komponentów oraz ogromne możliwości, ale również estetyczny wygląd. 

Przekonaj się na własne oczy, co ciekawego przygotowaliśmy razem z naszym zespołem. Gwarantujemy, że znajdziesz wszystko, czego szukasz.