GamePady 

Jest 21 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Gamepady do PC i telefonów

Dziś granie możliwe jest przy użyciu gamepada. Jest to kontroler do komputera, dzięki któremu można dużo swobodniej niż przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury rozgrywać kolejne turnieje. Oferujemy szeroki wybór gamepadów PC oraz gamepadów do telefonu. Wielu uważa, że gamepad to jedno z lepszych urządzeń dla profesjonalnych graczy. Nasza bogata oferta wysokiej jakości urządzeń pozwala wybrać model dopasowany do potrzeb i oczekiwań użytkownika, ale też możliwości jego sprzętu komputerowego.

Gamepad – przewodowy i bezprzewodowy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne gamepady Dostępne są chociażby modele przeznaczone do PC, XboX One czy też PS4. Jeśli chodzi o gamepady do komputera czy konsoli, dostępne są modele przewodowe bądź bezprzewodowe. Przewodowy model jest znanym, klasycznym rozwiązaniem. Z kolei gamepady bezprzewodowe zyskują coraz większa popularność z uwagi na ogromną swobodę uzyskaną dzięki pozbyciu się kabla. Istnieje również możliwość wybrania modelu działającego w wersji przewodowej jak i bezprzewodowej.

Jak wybrać właściwy gamepad?

Szeroka oferta urządzeń sprawia, że trudno wybrać właściwy. Poza wspomnianymi modelami do komputera czy konsoli, dostępne są również gamepady do telefonu. Jest jednak pewien plus tak szerokiego asortymentu – dopasowanie modelu do użytkownika i posiadanego przez niego sprzętu jest dużo łatwiejsze. Wbrew pozorom, wersje bezprzewodowe bądź przewodowe, nie są głównym kryterium wyboru. W pierwszej kolejności należy sprawdzić kompatybilność gamepada z urządzeniem, z którym będzie działał. Ważne jest również zwrócenie uwagi na jego parametry, komfortowy kształt i jakość wykonania. Okazuje się, że źle dopasowany kształt może utrudniać komfortową grę. W ofercie znajdą Państwo zarówno gamepady do PC znanych marek, jak i ich świetnej jakości zamienniki. Pomimo, iż oferowane przez nas produkty, wyróżnia wysoka jakość, warto zwrócić uwagę na dołączenie do zestawu wymiennych nakładek, które z biegiem czasu mogą się zużyć.