Kierownice 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kierownice komputerowe

Wyścigi samochodowe, adrenalina przy zawrotnej prędkości, pościgi, którym towarzyszą ogromne emocje…wirtualna jazda samochodem to dzisiaj jedna z chętniej wybieranych propozycji gier i to nie tylko przez mężczyzn! Aby poczuć się jak na prawdziwym torze wyścigowym lub w nowoczesnym w aucie po zaawansowanym tuningu, potrzebna Ci będzie kierownica gamingowa. To jeden z tych gadżetów, bez których trudno sobie wyobrazić stanowisko gracza. Dobra kierownica komputerowa powinna dodatkowo być wyposażona w skrzynię biegów i pedały. To jednak nie jest warunek konieczny według wszystkich fanów gier. Trzeba jednak przyznać, że z takim zestawem gra jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Kierownica do komputera – wybieramy najlepszy wariant

Najpierw musisz ocenić, czy jesteś raczej „niedzielnym graczem” czy może spędzasz przed komputerem każdą wolną chwilę, a noc nie zawsze jest dla Ciebie okazją do snu, niekiedy raczej do zwiększenia swojej szansy na wskoczenie na wyższy level. W drugim przypadku Twoja kierownica komputerowa musi mieć pedały, hamulec ręczny i dźwignię zmiany biegów. To kompletny zestaw, który z pewnością zadowoli największego game maniaka. Kierownice komputerowe różnią się funkcjami. Możemy znaleźć w nich system sprzężenia zwrotnego, który zapewnia wrażenia odpowiadające tym, jakich doświadczamy podczas prawdziwej jazdy. Inną funkcją są wibracje, charakterystyczne dla tańszych modeli.

Kierownica do gier musi stabilnie przylegać do podłoża, a więc ważna jest jakość systemu mocowania. Przyssawki sprawdzają się najmniej skutecznie, uchwyty będą najlepszym wyborem. Możesz jeszcze zdecydować się na stojak z regulacją wysokości. Kierownica może obracać się w lewo i w prawo pod różnym kątem. Nie zawsze jednak duży będzie dobrą opcją, ponieważ zmusza nas do dłuższego kręcenia. Z kolei zbyt mały ogranicza zwrotność samochodu i precyzję ruchu. Optymalnym wyborem będzie kierownica do komputera z kątem obrotu na poziomie 300-360 stopni.