Baterie i akumulatorki 

Jest 222 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 222 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 222 elementów

Wiele urządzeń elektronicznych działa dzisiaj dzięki bateriom i akumulatorkom. Pilot telewizyjny, dziecięce zabawki, dekoracyjne lampki. Wiele osób decyduje się na produkty zasilane właśnie w ten sposób, gdy zależy im na swobodzie aranżacyjnej i nie chcą uzależniać lokalizacji radia czy lampy od obecności kontaktu. W miejscach, gdzie podłączenie do prądu jest niemożliwe doskonale sprawdzą się przenośne urządzenia, które często zasilają baterie AA. Warto zrobić ich zapas, aby w każdej chwili móc korzystać z latarki, pilota czy zegarka.

Baterie AA czy akumulatorki AA?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów baterii. Wśród nich największą popularnością cieszą się baterie AA. Podobnie jak akumulatorki AAA są najczęściej wykorzystywane do zasilania małego AGD czy zabawek. Czy jednak bateria i akumulatorek to to samo? W teorii akumulator można naładować, aby później oddał energię. W ten sposób mogą pracować przez pewien czas, ponieważ ich wydajność wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt cykli ładowania. Wyczerpanej baterii nie jesteśmy w stanie wykorzystać ponownie. Powinna ona zostać zutylizowana we właściwym, bezpieczny dla ludzi i środowiska sposób. Jednak w praktyce pojęcia baterie AA czy akumulatorki AA używane są zamiennie.

Nasza oferta — akumulatorki i nie tylko

W naszej ofercie zgromadziliśmy najpopularniejsze typy baterii i akumulatorków AA oraz AAA to zdecydowanie najczęstsze wybory naszych klientów. Oddajemy im do dyspozycji produkty renomowanych marek, takich jak Duracell, Eneloop, Green Cell, które wyróżniają się wysoką wydajnością, długim czasem pracy oraz bezpieczeństwem. 

Proponujemy opakowania zawierające od dwóch do nawet 12 sztuk baterii różnego rodzaju. Oprócz podstawowych akumulatorków AAA czy baterii AA są to też inne wersje baterii alkaicznych czy cynkowo-węglowych.