Filtr

Włączone filtry:
Producent <
Opakowanie <
Bufor <
Nominalna prędkość odczytu płyty CD-ROM <
Nominalna prędkość odczytu płyty CD-RW <
Nominalna prędkość odczytu płyty DVD-RAM <
Nominalna prędkość odczytu płyty DVD-ROM <
Nominalna prędkość zapisu płyty CD-R <
Nominalna prędkość zapisu płyty CD-RW <
Nominalna prędkość zapisu płyty DVD-R DL <
Rodzaj napędu <
Sposób ładowania płyty <
Średni czas dostępu dla płyty CD-ROM <
Średni czas dostępu dla płyty DVD-ROM <

Napędy optyczne 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Czy wyobrażamy sobie życie bez płyt CD/DVD? Chociaż ten rodzaj nośników danych posiada swoje lata, to w dalszym ciągu jest w pewien sposób niezastąpiony i przede wszystkim wygodny. Niestety, napędy optyczne czasem mogą ulec awarii i jeśli użytkownikom wydaje się, że bez nich dadzą sobie radę, to zazwyczaj są w dużym błędzie. Może nie jest to akcesorium obecnie niezbędne, lecz potrafi bardzo mocno ułatwić życie.

Potrzebny jest Ci napęd optyczny wewnętrzny? A może jednak wolisz produkt, który połączy się z Twoim komputerem za pomocą przewodu USB, ponieważ nie masz wolnego slotu w swoim PC? To także odpowiedni dodatek dla użytkowników laptopów, które w celu optymalizacji rozmiarów nie dysponują obsługą płyt. W tej kategorii każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem, który dla Was przygotowaliśmy.

Nagrywarki zewnętrzne, napędy optyczne - oferta szyta na miarę


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest wysoka jakość wyposażenia komputerowego, ponieważ także jesteśmy aktywnymi użytkownikami. Sprzęt komputerowy służy obecnie większości osób na całym świecie jako narzędzie pracy, źródło rozrywki lub nawet forma edukacji. Do podręczników i materiałów szkoleniowych często udostępniane są płyty CD/DVD z zadaniami, ćwiczeniami i materiałami, więc brak możliwości odczytu, byłby z pewnością bardzo dużą stratą.

Napędy optyczne zewnętrzne to bardzo uniwersalne narzędzie, dlatego z pewnością warto posiadać je na swoim wyposażeniu prywatnym i służbowym. Dzięki niemu otworzysz zawartość każdego nośnika – niezależnie, czy będzie to laptop, czy komputer stacjonarny. W naszym sklepie każdy z Was znajdzie jedynie sprawdzone i renomowane marki oraz modele, które zebrały pozytywne opinie użytkowników – wszystko z myślą o satysfakcji.