Stacje dokujące 

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Stacje dokujące to jeden z podstawowych elementów wyposażenia biurowego. Nie tylko zapewniają one komfort pracy, ale także bezpieczeństwo, dzięki któremu możesz odejść od biurka, bez obaw o kradzież swojego komputera mobilnego.

Korzystając z przenośnej jednostki na Open Space w dużych korporacjach, zawsze należy chronić sprzęt przed osobami niepowołanymi. Dzięki funkcjonalnym produktom znajdującym się w tej kategorii nie tylko błyskawicznie zamontujesz swój laptop do wszystkich potrzebnych złącz, ale także zabezpieczysz go w sposób maksymalnie satysfakcjonujący.


Replikatory portów – wygoda i szybkość użytkowania


Jeśli pracujesz na komputerze mobilnym i nagle musisz wstać razem ze swoim sprzętem, odłączyć przewody i narzędzia zewnętrzne, udać się do innego pomieszczenia, po czym chwilę później wrócić oraz podłączać wszystko od nowa, to nic dziwnego, że po pewnym czasie powstaje dyskomfort. Pracownicy dużych biurowców i biur zatrudniających kilkudziesięciu pracowników, z pewnością znają taki scenariusz aż zbyt dobrze. Replikatory portów to niemal podstawowy asortyment, który powinien znaleźć się na wszystkich biurkach.

Dzięki temu przewody podłączane są bezpośrednio do stacji dokującej, natomiast ona do laptopa. Jednym ruchem instalujesz i demontujesz wszystkie elementy potrzebne przy pracy.


Jak wybrać najlepszą stację dokującą?


Chcąc podjąć odpowiednią decyzję, są dwie rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę. Pierwszą z nich jest ilość i rodzaj portów. Do podstawowych należą RJ45, USB, HDMI i VGA. Oczywiście możliwości są nieograniczone, dlatego bardziej zaawansowane zestawy prezentują znacznie ciekawsze opcje.

Należy pamiętać również o kompatybilności z danym modelem laptopa. Stacja dokująca powinna być określonej wielkości i gwarantować zgodność, by działała w sposób wydajny i satysfakcjonujący. W naszym sklepie znajdziesz zróżnicowane produkty, które świetnie współpracują z komputerami biznesowymi od najlepszych producentów na rynku.