Akcesoria do nawigacji GPS 

W tej kategorii nie ma produktów.

Musisz zmierzyć się z trasą, której nie znasz? Wyjeżdżasz na wakacje i boisz się, że zabłądzisz? W takim razie akcesoria GPS są doskonałym wyborem dla ciebie – niezależnie, czy jesteś kierowcą zawodowym, czy wybierasz się jedynie na urlop za miasto.

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo i satysfakcję naszym klientom, oferujemy asortyment wykonany przez najlepszych producentów na rynku. Nawigacja powinna być perfekcyjnie wyprodukowanym wyposażeniem, oferującym precyzję podczas użytkowania. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z gadżetami i narzędziami, które przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem.

Akcesoria do nawigacji – poczuj się spokojnie


Planując jakąkolwiek podróż, należy podejść do tematu z pełną odpowiedzialnością. Oczywiście sam odbiornik GPS nie zapewni Wam komfortu, dlatego poważnie należy zastanowić się nad niezbędnymi akcesoriami GPS. Należą do nich m.in. takie elementy jak uchwyt. Dzięki niemu przymocujesz nawigację do szyby lub deski rozdzielczej w komfortowym miejscu. Gdy będziesz tego potrzebować, wystarczy spojrzeć na wyświetlacz, by wiedzieć, gdzie jechać przy następnym zjeździe, skrzyżowaniu lub rondzie.

Przydatny może okazać się także rozgałęziacz do gniazda zapalniczki. W tym miejscu podłączasz wszystkie zewnętrzne narzędzia, które potrzebują zasilania. Odbiorniki GPS zazwyczaj posiadają wbudowaną baterie, lecz podczas ciągłej eksploatacji może okazać się zbyt słaba. Dzięki takim akcesoriom do nawigacji nie będziesz musiał się ograniczać i decydować, co ładować w danym momencie.

Tylko i wyłącznie wysoka jakość – dbaj o swoje auto i narzędzia


Jeśli nie chcesz znaleźć się w sytuacji, w której nawigacja odczepi się razem z uchwytem od szyby lub deski rozdzielczej i ulegnie zniszczeniu, warto wybrać sprawdzone rozwiązania. Rozdzielacz z materiałów niewiadomej jakości może być powodem zwarcia, które uszkodzi Twoje gniazdo w aucie, dlatego lepiej nie ryzykuj.

Wyposażenie dostępne w naszym sklepie to asortyment certyfikowany, który przeszedł najważniejsze testy. Oferujemy sprzęt, z którego sami korzystamy.