Urządzenia GPS 

W tej kategorii nie ma produktów.

Nawigacje GPS

Nawigacje, to jedne z popularniejszych urządzeń GPS ułatwiających podróżowanie. Dzięki tak ogromnemu rozwojowi technologicznemu, mapy papierowe możemy odłożyć w kąt. Z roku na rok, coraz więcej osób korzysta z nawigacji. Rosnąca popularność nawigacji samochodowych sprawiła, że w sklepach elektronicznych pojawiło się coraz więcej modeli. Dla wielu, wybór odpowiedniego urządzenia może być nie lada wyzwaniem. Na jakie czynniki zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim na aktualizację systemu GPS, który zapewnia najlepszą dokładność map. Warto również wybierać modele z udogodnieniami takimi jak np. uwzględnianie punktów użyteczności publicznej czy Bluetooth.

Rodzaje nawigacji samochodowych

Urządzenia GPS najczęściej kojarzone są z kierowcami. Okazuje się, że nie tylko oni ich używają. Oczywiście, nawigacja samochodowa to urządzenie użytkowane najczęściej przez kierowców, choć coraz popularniejsza staje się również wśród rowerzystów poprzez wybór w nawigacji trasy sugerowanej dla użytkowników rowerów. Urządzenie GPS dla rowerzysty uwzględnia ścieżki rowerowe. Dostępne są również nawigacje piesze. Tego rodzaju urządzenia, wybierane są przez pieszych i biegaczy. Mamy również godne uwagi rozwiązanie dla kierowców ciężarówek. Nie muszą oni korzystać z tradycyjnych urządzeń GPS – polecamy im nawigację ciężarową, wyposażoną w wiele dodatkowych funkcji. Największą popularnością cieszą się nawigacje Modecom i Navroad. 

Rodzaje ekranów nawigacji GPS

Wpływ na jakość jazdy mają nie tylko jakość map i udogodnienia urządzenia GPS , ale też rodzaj ekranu. Standardem są kolorowe ekrany wysokiej rozdzielczości. Część dostępnych modeli wyposażona jest w ekran LCD, który zapewnia jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z urządzenia. Wszystkie oferowane modele nawigacji posiadają ekran dotykowy, ułatwiający kierowcom korzystanie z ich funkcji.