Filtr

Włączone filtry:
Rodzaj dysku <
Ilość portów 10/100 Mbps (RJ45) <
Ilość portów 1000 Mbps (RJ45) <

Pamięci masowe/Storage 

Jest 48 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów

Technologia idzie do przodu, więc każdy z nas potrzebuje z każdym sezonem coraz lepszych i wydajniejszych rozwiązań. Świetnym przykładem są pamięci masowe, które kiedyś były dostępne jedynie dla bardzo poważnych inwestorów i dużych firm, a dziś mogą stanąć niemal w każdym domu.

Chcesz się o tym przekonać lub zależy Ci na tym, by Twoje pliki przechowywane były w bezpieczny sposób? Masz pomysł na inwestycję, biznes lub ulepszenie swoich dotychczasowych usług? W takim razie mamy coś, co powinno Cię zainteresować i spełnić niemal wszystkie oczekiwania! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem dostępnym w tej kategorii – przechowywanie obszernych materiałów, dużych plików lub zbiorów jest obecnie banalnie proste.

Serwery plików w każdej firmie i domu 


Chcąc wybrać odpowiedni produkt do zastosowań domowych lub firmowych, należy zwrócić uwagę na możliwość rozbudowy i obsługiwane parametry. Istotna jest przede wszystkim ilość dysków, pamięć RAM, procesor komputerowy, złącza i zabezpieczenia. Im większe wymagania, tym serwery plików powinny być bardziej zaawansowane technologicznie – w większych firmach, gdzie nie każdy pracownik powinien mieć dostęp do konkretnych danych, warto wybrać asortyment, w którym istnieje opcja ustawienia uprawnień. Jako istotny i przede wszystkim wygodny element, może okazać się wyświetlacz LCD lub dodatkowe zasilanie – w ten sposób dyski będą stale chronione przed ewentualnym brakiem dostawy prądu, który może wpłynąć negatywnie na ich pracę lub nawet spowodować awarię.

Jeśli nie wiecie, jaki serwer plików będzie odpowiedni dla Waszych oczekiwań, nasza załoga specjalistów jest do dyspozycji. Jesteśmy miłośnikami komputeryzacji, informatyki i technologii, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dopasować sprzęt do indywidualnych wymagań każdego klienta.