Wentylatory 

Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Intensywne użytkowanie sprzętu elektronicznego do gier czy pracy może powodować jego przegrzewanie. Wbudowane wentylatory często nie radzą sobie z takim obciążeniem, więc zachodzi potrzeba wsparcia ich pracy urządzeniami dodatkowymi. Wentylator komputerowy pozwala na sprawniejszą pracę sprzętu, a jest rekomendowany zwłaszcza w przypadku korzystania z zaawansowanych aplikacji, programów czy wymagających gier. Skąd wiadomo, że wentylator komputerowy jest potrzebny? Jeśli sprzęt pracuje głośno, wiatrak włącza się częściej niż zazwyczaj, czuć emitowane ciepło to znaki, że nadszedł czas na zakupy. Z decyzją nie warto zwlekać, ponieważ przegrzane podzespoły mogą szybko ulec nawet nieodwracalnym uszkodzeniom. Użytkownikowi pozostaje wybór chłodzenia CPU (cieczą) lub powietrzem. 

Na czym polega chłodzenie CPU?

Chłodzenie CPU to jeden z popularnych sposobów usuwania nadmiaru ciepła emitowanego przez nagrzany procesor. To rozwiązanie bardziej wydajne i zaawansowane niż popularne chłodzenie powietrzem. Na jego pracę nie ma wpływu ilość gromadzącego się kurzu, a cały system działa niezawodnie nawet w trudnych warunkach. Z tych powodów chłodzenie wodne CPU znajduje zastosowanie w PC domowych oraz biurowych nastawionych na intensywną eksploatację, niejednokrotnie przeciążonych (podkręcanie parametrów słabego oryginalnie sprzętu).

Nasza oferta wentylatorów do obudowy

W naszej ofercie znajdziesz wentylatory do obudowy, które różnią się prędkością obrotową, średnicami, materiałem wykonania. Są dostępne w szerokim zakresie cenowym. Naszym klientom służymy fachową pomocą przy wyborze najlepszych wentylatorów do obudowy. Sugerujemy kierowanie się powierzchnią chłodnicy i liczbą wentylatorów, które się w niej znajdują. To pozwoli dopasować najlepszy wentylator komputerowy dopasowany do parametrów sprzętu i charakteru pracy / grania użytkownika. Chłodzenie CPU zapewni wszystkim doskonałe warunki, a zarazem ochroni PC przed przegrzewaniem, spowalnianiem, niszczeniem.