Baterie 

W tej kategorii nie ma produktów.

Baterie – sklep online

Każdy przenośny sprzęt elektroniczny wymaga odpowiedniego źródła zasilania. Mogą nim być np. wymienne baterie czy akumulatory lub wbudowana bateria. Również w samochodzie znajdują się podzespoły, które wymagają dostarczania źródła energii, jest tak chociażby w przypadku akumulatorów. Do ładowania ich przeznaczone są przetwornice. W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju źródła zasilania, tj. baterie, akumulatory, przetwornice, ale też ładowarki Energizer, powerbanki oraz zasilacze niezarządzalne i zarządzalne.

Baterie i akumulatory Energizer

Lepszym wyborem będą baterie, czy akumulatory? Pierwsze polecamy do urządzeń, które nie pobierają zbyt dużej ilości prądu, np. do pilota do telewizora. Jeżeli jednak dysponujesz wieloma urządzeniami na baterie, proponujemy zakup akumulatorów i ładowarki. To pozwoli Ci ograniczyć koszty częstej wymiany jednorazowych baterii. Akumulatory Energizer możesz wielokrotnie ładować, więc nie ma konieczności zakupu nowych. Akumulatory bardzo dobrze sprawdzają się m.in. w kamerach, aparatach fotograficznych czy zabawkach elektronicznych.

Ładowarki do akumulatorów

Ładowarki różnią się pod wieloma względami – zarówno budową, dodatkowymi funkcjami, jak i zakresem pracy. Poszczególnie ładowarki Energizer przeznaczone są do konkretnego typu akumulatorów, np. ładowarki do akumulatorów AA, AAA, D albo C. Są też dostępne ładowarki uniwersalne, obsługujące akumulatory w każdym rozmiarze.

Ładowarki Energizer, które są dostępne w naszym sklepie, charakteryzują się krótkim czasem ładowania. Dysponujemy również ładowarkami indukcyjnymi oraz mobilnymi ładowarkami samochodowymi. Znajdziesz także typowe ładowarki sieciowe. Umożliwiają one naładowanie sprzętu elektronicznego lub kilku urządzeń jednocześnie, w zależności od liczby wejść. Miłośnikom podróżowania polecamy specjalne ładowarki z kilkoma adapterami, dzięki którym bez problemu będą mogli naładować smartfony czy tablety w każdym kraju.

Oferta Energizer baterie obejmuje akumulatory, ładowarki i przetwornice. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!