Głośniki

Głośniki 

Jest 162 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 162 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 162 elementów

Głośniki – sklep online

Zanim zdecydujesz się na zakup głośników, powinieneś sprecyzować, do czego i w jaki sposób będą one przez Ciebie wykorzystywane. Istnieje wiele rodzajów tych urządzeń, w tym głośniki samochodowe, głośniki komputerowe, głośniki do kina domowego, a także uniwersalne głośniki mobilne.

Głośniki – Wrocław i jego bogata oferta

Co można znaleźć w naszym sklepie? Posiadamy m.in. bezprzewodowe głośniki domowe. Unikniesz niepotrzebnego bałaganu, ponieważ działają one dzięki połączeniu z siecią Wi-Fi i funkcją Bluetooth. Podobny mechanizm występuje w głośnikach przenośnych, które są jednak nieco mniejsze – niektóre modele zmieszczą się nawet do kieszeni bluzy czy spodni. Zasilane są na wymieniane lub ładowane baterie.

Jeżeli decydujesz się na głośniki komputerowe, masz do wyboru kilka wariantów. Konfiguracja 2.0 to dwa głośniki do Twojej dyspozycji, podczas gdy 2.1 to zestaw dwóch głośników, uzupełniony o subwoofer, który generuje wyraźny, mocny bas. Jeżeli jednak chcesz zapewnić sobie doskonałe wrażenia dźwiękowe w dużym pomieszczeniu, najlepiej sprawdzi się zestaw 5.1, czyli 5 głośników i subwoofer. Pozwala on na uzyskanie dźwięku przestrzennego.

Głośniki – sklep ze sprzętem o zróżnicowanych parametrach

W naszym sklepie znajdziesz m.in. głośniki samochodowe, komputerowe, mobilne czy do kina domowego. Do najważniejszych parametrów należy pasmo przenoszenia, czyli zakres częstotliwości generowany przez głośnik albo cały zestaw. Standard to 20 Hz dla dolnej i 20 kHz dla górnej granicy. O mocy informuje nas natomiast wskaźnik RMS, oznaczający moc skuteczną. Równie ważna jest sprawność głośników, określająca poziom efektywności w przekształcaniu energii elektrycznej na akustyczną. W większości modeli wynosi ona 0,5-2%.