Gaming-PC 

W tej kategorii nie ma produktów.

Gaming PC – akcesoria do gier

Aby czerpać maksymalną radość oraz satysfakcję z rozgrywek, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Obok dobrego komputera gamingowego każdy z fanów gamingu PC potrzebuje odpowiednich akcesoriów. Dla niektórych to pasja, dla innych sposób na życie. W obydwu przypadkach gracze nieustannie podążają za nowinkami, a producenci gier wymagają od nich posiadania dodatkowego sprzętu, by mogli rozpocząć przygodę. Najważniejsze i najczęściej wybierane akcesoria do gier to m.in. gamepady, kierownice do gier, słuchawki, specjalne klawiatury dla graczy, podkładki, ślizgacze oraz myszki dla graczy. Sprawdź, jak prezentuje się gaming PC w naszym sklepie!

Kierownice do gier, myszki, gamepady – sklep dla graczy

Wybierając myszki dla graczy, możemy kierować się ich funkcjonalnością i/lub futurystycznym designem. Na komfort gry znacznie wpływa liczba przycisków – w zupełności wystarczy 5-7. Owszem, przydadzą się dodatkowe, ale zbyt wiele może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego. Mysz powinna być wykonana z antypoślizgowego materiału, co na pewno ma pozytywny wpływ na jakość gry, jak również mieć ergonomiczny kształt. Wśród przydatnych funkcji gracze najczęściej wymieniają wbudowaną pamięć ustawień i możliwość zmiany rozdzielczości w locie.

Kierownice do gier znajdziemy u każdego miłośnika wyścigów samochodowych. Możesz się zdecydować na najprostszy zestaw lub bardziej zaawansowany z pedałami, systemem sprzężenia zwrotnego oraz dźwignią zmiany biegów. Oczywiście nie zapominamy o gamepadach. Są niezbędne, gdy grasz na konsoli, jednak przydadzą się też fanom gamingu PC. W niektórych grach będą lepszą opcją niż myszka i klawiatura, np. w grze FIFA czy Need For Speed.