Fotele Gamingowe 

W tej kategorii nie ma produktów.

Fotele gamingowe Wrocław

Godziny spędzone przed komputerem potrafią nie tylko bardzo zmęczyć umysł, ale też ciało. Pracownicy biurowi doskonale wiedzą, czym jest niewygodne krzesło, na którym muszą siedzieć co najmniej 8 godzin dziennie i jakie są tego konsekwencje. Podobnie jest w przypadku graczy, którzy niekiedy spędzają przed komputerem podobną ilość czasu. To dla nich specjalnie powstały krzesła dla graczy, które różnią się od biurowych, pomimo że niektórzy nie dostrzegają wizualnej różnicy.

Dobry fotel dla graczy – pożądane cechy

Fotel gamingowy musi być…wygodny. To jedna z ważniejszych cech, za którą odpowiada wiele czynników i budowa fotela. Tego typu fotele mają stosunkowo duże rozmiary, rozpoznamy je po szerokich siedziskach i wysokich oparciach. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się fotele gamingowe o konstrukcji kubełkowej, które nawiązują do foteli samochodowych. Wybierają je przede wszystkim miłośnicy gier rajdowych. Taki design na pewno potęguje ekstremalne doznania. Fotel dla graczy powinien mieć podłokietniki, pozwalające na oparcie wygodnie rąk, które nie powinny swobodnie opadać. Warto zwrócić uwagę, jakie możliwości regulacji mamy przy foteli. Im jest ich więcej, tym lepiej – to większa szansa, że fotel gamingowy będzie idealnie odpowiadał Twoim preferencjom. Nie może przy nim zabraknąć regulacji wysokości siedziska, przyda się też mechanizm TILT, który umożliwia bujanie. Niektóre modele są wyposażone w regulację wysokości podłokietników, kąta pochylenia oparcia, a także posiadają specjalne poduszki pod karkiem i plecami oraz panele wentylacyjne dla lepszej cyrkulacji powietrza.

Jakość wykonania krzesła dla gracza

O żywotności fotela dla gracza decydują materiały, z jakich jest on wykonany. W zależności od modelu mogą być to różne tworzywa. Do konstrukcji wykorzystuje się często PVC, a wzmocnienia z włókna węglowego. Oparcie i siedzisko może być ze skóry ekologicznej lub tworzyw sztucznych. Dla fanów gier ważny jest też design, dlatego w naszym sklepie znajdziesz prawdziwe unikaty, wyróżniające się formą, kolorystyką i wzornictwem.