Myszy i klawiatury 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Klawiatury i myszki dla graczy

Komputer do gier o ponadprzeciętnych parametrach to jeszcze nie wszystko. Potrzebujesz jeszcze odpowiednich dodatków, dzięki którym będziesz mógł w pełni wykorzystać potencjał swojego urządzenia oraz przeżyć niesamowite wirtualne przygody. W naszej ofercie dostępne są klawiatury i myszki komputerowe dla graczy zaprojektowane i wykonane z myślą o najbardziej wymagających fanach wirtualnej rzeczywistości.

Jaka powinna być dobra mysz dla gracza?

Myszka gamingowa musi zapewniać komfort w trakcie gry. Istotną jej cechą jest perfekcyjne dopasowanie do dłoni, jak również skuteczność odwzorowania ruchów dłoni. Zwykłe myszy charakteryzują się rozdzielczością na poziomie 800 DPI, z kolei najlepsze myszki dla graczy mają rozdzielność 16000 DPI, absolutne minimum to 1600 DPI. Przy wyborze myszki zwróć uwagę na czas jej reakcji. Doskonale, jeżeli wynosi on 1ms. Nie bez znaczenia jest ponadto budowa myszy i jej kształt. Powinna dobrze leżeć w dłoni. Mysz dla gracza to także wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne sprzęt. To dlatego najczęściej wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają na długie użytkowanie bez ograniczenia skuteczności i wydajności pracy.

W naszej ofercie dostępne są myszki komputerowe dla graczy, ale też klawiatury gamingowe. To kolejny istotny dodatek do Twojego komputera, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z najnowszych gier o wysokim zaawansowaniu technicznym. Sprawdź naszą ofertę i stwórz własne centrum rozrywki. Proponujemy myszki i klawiatury w szerokim zakresie cenowym. Wśród szczególnie polecanych modeli są te z dodatkowym, efektownym podświetleniem. Dzięki temu nie tylko zapewniają skuteczność gry, ale również ciekawe doznania wizualne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!