Obudowy zewnętrzne na dyski 

Jest 16 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Obudowa zewnętrzna na dysk

Dyski i cenne dane, które się na nich znajdują powinny być w odpowiedni sposób zabezpieczane. Obudowy zewnętrzne dobrze poradzą sobie z tym zadaniem. Przede wszystkim neutralizują skutki wibracji i uszkodzeń mechanicznych, na które może być narażony dysk zewnętrzny. Obudowa sprawdzi się szczególnie w transporcie, ale nie tylko. Producenci gadżetów elektronicznych proponują również zewnętrzne obudowy dysku twardego przeznaczone do umieszczenia wewnątrz komputera.

Charakterystyka obudów zewnętrznych

Obudowa zewnętrzna na dysk to przydatny gadżet, zapewniający stabilizację i ochronę. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tych urządzeń, które pod względem rozmiaru i parametrów należy dopasować do posiadanego dysku. Tzw. kieszenie występują w kilku wersjach do wyboru:

  • do montażu wewnątrz laptopa i komputera,
  • do przechowywania mobilnego dysku zewnętrznego,
  • adaptery umożliwiające bezpośrednie połączenie dysku z komputerem.

Aby podłączenie dysku do komputera było możliwe bez demontowania obudowy, trzeba zaopatrzyć się w stację dokującą. Te rozwiązania mają na celu podniesienie bezpieczeństwa oraz komfortu przy korzystaniu z obudowy zewnętrznej i jej zawartości.

Dyski zewnętrzne — obudowy w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz gadżety, które pomogą Ci optymalnie zabezpieczać i wygodnie podłączać dyski zewnętrzne. Obudowy stanowią rozbudowany asortyment produktów znanych marek, w tym Natec, Digitus, IBOX czy Gembird. Odznaczają się przede wszystkim bardzo wysoką wytrzymałością. To zasługa wytrzymałych tworzyw, z jakich są produkowane — aluminium oraz tworzyw sztucznych. Różnią się one między sobą formatem fizycznym, interfejsem zewnętrznym i wewnętrznym oraz opcjami dodatkowymi (np. diody, plug&play). Oprócz funkcjonalności zwracamy uwagę na design, dlatego proponujemy Ci zewnętrzne obudowy dysku twardego i innych w kolorze czarnym, srebrnym, a nawet czerwonym.