Ulefone 

W tej kategorii nie ma produktów.

Smartfony Ulefone

Smartfony Ulefone to propozycja, która dopiero pojawia się na polskim rynku i zaczyna zyskiwać zaufanie użytkowników. Popularność chińskich urządzeń wzrasta stale i dynamicznie na terenie całej Europy. Przyczyną tego trendu jest fakt, że smartfony Ulefone są niedrogie, a swoją jakością i funkcjonalnością dorównują znanym producentom. Produkty mają jednak swój własny, niepowtarzalny design, który wyróżnia je na tle znanych produktów. Solidne obudowy to niewątpliwa zaleta, jaką posiada każdy telefon Ulefone.

Kilka słów o marce Ulefone

Ulefone to chiński producent elektroniki, głównie smartfonów. Proponowane przez markę rozwiązania cechują się:

  • wysoką jakością wykonania,
  • nowoczesnym, modnym designem,
  • niską ceną.

Szczególnie ta ostatnia wzbudza sporo emocji, bo czy dwukrotnie tańszy smartfon Ulefone może reprezentować ten sam poziom co znane flagowce? Okazuje się, że tak, a niższy koszt zakupu to efekt bezpośredniej dystrybucji z Chin, bez dodatkowych prowizji, które naliczają sobie pośrednicy. Misją marki jest dostarczanie wysokogatunkowych urządzeń, co jest możliwe dzięki restrykcyjnym kontrolom jakości do minimum redukującym ryzyko wystąpienia wad fabrycznych.

Smartfony Ulefone dostępne w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu z elektroniką nie mogło zabraknąć urządzeń marki Ulefone. W asortymencie znajdują się flagowce sygnowane logo firmowym, wśród nich designerski Ulefone Armor 5 z obudową z niebieskim refleksem czy przystępny cenowo, minimalistyczny Ulefone Power 3L. Naszym klientom polecamy telefony z ekranem dotykowym wyposażone w podstawowe funkcje — czytnik kart pamięci, interfejs Micro USB, 4-rdzeniowy procesor czy system operacyjny Android. Wśród ciekawych opcji, jakie posiada choćby smartfon Ulefone Armor 6E jest akcelerometr, barometr, czujnik grawitacji, a także czytnik linii papilarnych oraz DualSIM.