Kieszenie HDD 

W tej kategorii nie ma produktów.

Przetwarzamy i przechowujemy coraz większą ilość danych i plików. Większości z nich nie potrzebujemy przez cały czas, dlatego nie ma sensu ryzykować przetrzymywaniem ich razem z resztą zawartości przestrzeni dyskowej. Kieszenie HDD zewnętrzne pomagają błyskawicznie umieścić swój nośnik informacji w obudowie i podłączyć go do komputera.

W tej kategorii sklepu posiadamy zarówno obudowy, zewnętrzne modele pozwalające na transportowanie dysków, jak i wewnętrzne kieszenie HDD, dzięki którym możesz błyskawicznie demontować oraz montować dodatkowe partycje.


Kieszenie HDD zewnętrzne – podstawowe wyposażenie każdego z nas


Pracujesz jako projektant, grafik, fotograf, filmowiec lub twórca materiałów multimedialnych? Z pewnością często musisz transportować duże ilości plików, dzięki którym realizujesz swoje zadania i zlecenia dla klientów. Klasyczny pendrive lub dysk zewnętrzny zbyt mocno ograniczają Cię w wielu sytuacjach? W takim razie zewnętrzna kieszeń HDD będzie idealnym rozwiązaniem na każdą okazję.

Nie czekaj i zainwestuj w sprawdzone rozwiązania, dzięki którym Twoja praca będzie prostsza oraz szybsza.


Wewnętrzne kieszenie HDD – maksymalizuj profesjonalizm swojej firmy


Wymagania względem przedsiębiorców rosną. Powinni być oni wyposażeni w najnowocześniejsze narzędzia, dzięki którym zrealizują wszystkie zlecenia klientów, których dane będą bezpieczne. Przechowywanie delikatnych informacji nie jest proste, dlatego warto wykorzystać do tego celu wewnętrzne kieszenie HDD, które dodatkowo zabezpieczycie za pomocą klucza. Ochrona danych osobowych nie musi być skomplikowana, wystarczy wykorzystywać technologie udostępniające odpowiednie możliwości.

Błyskawiczna i prosta obsługa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim klientom. Akcesoria dostępne w tej kategorii to produkty zaawansowane i wykonane za pomocą innowacyjnych technologii oraz świetnych materiałów.