Filtr

Włączone filtry:
Producent <
Czytnik kart <
Rozdzielczość maksymalna <
Maksymalna wielkość pamięci <
Wbudowana kamera internetowa <
Chipset płyty głównej <

All In One 

Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Komputery stacjonarne all in one

Prosta obsługa, funkcjonalność, uniwersalność oraz wszechstronność – komputer all in one ma wiele zalet i z pewnością zaspokoi potrzeby i oczekiwania każdego poszukiwacza sprzętu domowego i biurowego. To urządzenie, w których komputer stacjonarny został scalony z wyświetlaczem. Komputery stacjonarne all in one znalazły swoje zastosowanie m.in. w obsłudze klienta, firmach konsultingowych, korporacjach, małych i dużych biurach. Są alternatywą dla laptopów do domowego użytku.

Zalety komputerów All in one

All in one PC, pomimo pojawienia się laptopów, które są obecnie najchętniej wybieranym tego typu sprzętem, cieszą się dużym zainteresowaniem. Wpływ na to ma przede wszystkim ich kompaktowa budowa, są znacznie mniejsze niż typowe komputery PC, a także bardziej mobilne. Tak naprawdę cały komputer mieści się w monitorze. Ponadto zapewniają większy porządek w miejscu pracy. W przypadku klasycznych komputerów PC do gier konieczna jest „walka” z wieloma kablami, niezbędnymi do prawidłowej pracy urządzenia. Całe urządzenie waży niewiele, co także przedkłada się na jego mobilność. Warto również podkreślić jego nowoczesny design. Wygląd urządzeń ma dzisiaj duże znaczenie, wpływa na komfort i przyjemność użytkowania.

Komputer all in one – cena

Komputer all in one, podobnie jak inne urządzenia, można kupić, dysponując niewielkim budżetem. Istnieją modele tańsze, jak też te, które wymagają większej inwestycji. Cena zależy od zastosowanego procesora, karty graficznej, napędu, pamięci i systemu operacyjnego. W naszej ofercie znajdziesz komputery stacjonarne all in one w szerokim zakresie cenowych, od takich producentów jak Lenovo, Apple, Asus, Dell oraz inne. Polecamy urządzenia dla indywidualnych klientów, jak też dla firm, do biura i użytku domowego.

Sprawdź parametry i wybierz komputer najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom!